Сайт-Візитка

Сайт-візитка – це повноцінний сайт, з невеликою кількістю сторінок і великим функціоналом.

Сайт-візитка – це найкраще рішення за співвідношенням ціна-якість.
Вже не для кого не секрет, що успіху й процвітанню бізнесу добре сприяє наявність у компанії власного сайту. Існують скромні персональні сторінки та корпоративні бізнес-ресурси, інформаційні й розважальні портали, і т.п.

Вартість розробки сайту: від 2500 грн. Термін виконання: від 7 днів.

Однак, видів сайтів так багато, а от  який з них підійде саме для вашої компанії? Якщо Ви тільки починаєте співробітництво з Інтернетом, то, якнайкраще, Вам підійде  сайт-візитка – Ваше представництво в мережі Інтернет!

Що ж таке сайт-візитка?zamovyt

Слово “візитка” у назві цього виду сайту вже говорить за себе. На такому сайті як і на звичайній візитній карті, коротко представлена інформація про компанію: її назва, рід діяльності, контактні дані. Тому Сайт-візитка – це веб-сайт, що складається з невеликої кількості (від 5 до 10) сторінок, із простою структурою і системою керування.
Сайт-візитка містить у собі мінімально необхідну інформацію для представництва компанії в Інтернет.

Які розділи зазвичай входять до складу сайту-візитки?

Стандартні розділи, запропоновані більшистю студій дизайну для сайту-візитки, такі:
– інформація про компанію (може включати історію розвитку компанії, найбільші успіхи, інформацію про клієнтів і партнерів і т.п.);
– товари та послуги, запропоновані компанією;
– ціни на товари та послуги;
– контактні дані (телефон/факс, адреса, e-mail);
– в окремий розділ може бути також винесений перелік успішних проектів, що ілюструють Вашу діяльність – портфоліо.
Незважаючи на те, що сайт-візитка – це невеликий проект, його дизайн може бути за бажанням шаблоновим або індивідуальним, мати або не мати в собі елементи фірмового стилю.
Розробка сайту-візитки може здійснюватися як з використанням винятково статичних сторінок, так і на базі CMS ( система керування сайтом). Перевага розробки на базі CMS – Ви зможете самостійно управляти вмістом сайту (додавати, редагувати та видаляти контент), без необхідності залучення розробників сайту й без знань CSS, HTML, Javascript,…

Для кого підходить сайт-візитка?

Отже, у яких випадках сайт-візитка буде доречним? Такий сайт буде корисний для компаній-представників малого й середнього бізнесу, таких як невеликі турагенства, весільні салони й шлюбні агенства, будівельні організації, приватні клініки. Також він підійде для приватних підприємців, наприклад, адвокатів, лікарів, репетиторів, фотографів або відеооператорів.

Які переваги замовлення сайту-візитки?

Серед переваг сайту-візитки можна виділити наступне:
– мала вартість (це найбільш приваблива перевага!);
– швидкість розробки (термін розробки до двох тижнів);
– швидкість наповнення (невелика кількість сторінок і проста структура сайту дозволяють швидко наповнювати сайт якісним контентом).
Таким чином, якщо Ви прагнете заявити про себе і свою компанію в Інтернеті, якщо Вам необхідно створити гарне враження на існуючих та потенційних клієнтів, і в той же час, Ви маєте невеликий бюджет для цих цілей – тоді сайт-візитка саме для Вас! Замовте розробку сайту-візитки прямо зараз!

zamovyt